UBNT UOC-1 - Unifi ODN Cable, 1 Meter

Popis produktu; Ubiquiti Networks UOC-1 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 1m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Délka [m]: 1 Průměr kabelu [ ... více
Objednací kód: 526071925
Kód výrobce: UOC-1
Výrobce: UBIQUITI NETWORKS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: Dnes k odeslání
Cena bez DPH: 123 Kč
Cena s DPH: 149 Kč
Porovnání Oblíbené

Popis produktu
Ubiquiti Networks UOC-1 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 1m a LC-LC duplexními konektory.

Technické parametry
Fyzické charakteristiky

Délka [m]: 1
Průměr kabelu [mm]: 2
Konektory a rozhraní

Optické konektory: LC - LC
Optika

Počet vláken: 2
Typ vlákna: Multi Mode
Průměr jádra [µm]: 50/125 (OM3)

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 1
Barva Modrá
LC (M) 4