• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Úložiště

  • zrušit

    Počet pozic na disky

  • Konektivita

  • zrušit

    Typ připojení

  • Procesor a paměť

Ostatní příslušenství 2

Top produkty

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
54000145 QNAP QNA-T310G1S - adaptér Thunderbolt 3 na 10GbE SFP+ Dnes k odeslání 5 865 Kč
Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
54000145 QNAP QNA-T310G1S - adaptér Thunderbolt 3 na 10GbE SFP+ Dnes k odeslání 5 865 Kč
54000147 QNAP adaptér QDA-A2AR (2x 2,5" SATA sloty v 3,5" SATA rámečku) Dnes k odeslání 2 019 Kč
54000144 QNAP QNA-T310G1T - adaptér Thunderbolt 3 na 10GbE NBASE-T Dnes k odeslání 6 486 Kč
54000148 QNAP adaptér QDA-A2MAR (2x M.2 SSD SATA sloty v 2,5" SATA rámečku) Dnes k odeslání 2 019 Kč
540001480 QNAP adaptér QDA-U2MP (2x M.2 PCIe NVMe SSD slot v 2,5" U.2 PCIe NVMe SSD rámečku) Dnes k odeslání 3 384 Kč
54000502421 QNAP QXG-10G2T - 2x 10GbE karta pro QNAP NAS Dnes k odeslání 6 670 Kč
540010071 QNAP 8GB DDR4 RAM, 3200 MHz, UDIMM, T0 version na objednávku 4 895 Kč
HPES0F33A HPE MSA 120TB SAS 12G Midline 7.2K LFF 6-pack HDD na objednávku 308 182 Kč
HPES0F32A HPE MSA 20TB SAS 12G Midline 7.2K LFF HDD na objednávku 28 192 Kč
HPES0F31A HPE MSA 7.68TB SAS 12G Read Intensive SFF SSD na objednávku 302 670 Kč
HPES0K91A HPE MSA 25Gb SFP28 Short Range 4-pack iSCSI na objednávku 78 145 Kč
5400099301 QNAP - SP-EAR-QSWSTANDARDRACK-02 na objednávku 436 Kč
540010153 QNAP optický modul TRX-10GITSFPP-SR (1x 10Gb SFP+ port, 850nm SR, do 300m při teplotě -40 ~85) na objednávku 1 634 Kč
540010152 QNAP - Optical Transceiver 25GbE SFP28 LC-LC 850nm SR up to 100m na objednávku 3 662 Kč
5400060025 Qnap - SCR-HDD35B-5K na objednávku 1 233 Kč